Filtrowanie

Kolor

Zapas zewnętrznego koloru nawinięty na motek główny

Cena

  • od
    do

Promocja

KOLOROWE MOTKI OMBRE

W tej kategorii znajdziesz kolorowe włóczki o zróżnicowanym składzie materiałowym, które różnią się pomiędzy sobą składem przędzy, grubością, odcieniami i intensywnością zabarwienia. Wełna z merynosów z akrylem jak i bawełna z akrylem, czysta bawełna regenerowana lub akryl premuim dostępne są w naszym sklepie w niezliczonej ilości wariantów, co daje możliwość wykonywania wielu unikatowych projektów rękodzielniczych. 

Kolorowe ręcznie nawijane włóczki w unikalnych zestawieniach kolorystyczny. Znajdziesz u nas szeroki wybór różnokolorowych włóczek o bogatym i zróżnicowanym składzie materiałowym. W tym szlachetne mieszanki wełny z merynosów czy z alpaki, często w połączeniu z akrylem. Włóczki z czystej wełny, akrylowe, bawełniane, bawełna 50% i akryl 50%, wełna z merynosów, wełna z alpaci proponujemy w w szerokiej gamie kolorów o łagodnych, długich przejściach zmiany kolorów tworzących w wykonywanych z niej odzieży niesamowite efekty ombre.

Zapraszamy tutaj po kolorowe motki z przędzy 3 lub 4, lub nawet 6 nitkowej. Te nie skręcone nitki, z trzech, czterech, pięciu a nawet z sześciu, siedmiu czy ośmiu kolorów bazowych to długie przejścia kolorystyczne tworzące w Twoich pracach bardzo spektakularne efekty wizualne. Kolorowe włóczki sprawdzą się doskonałe do robienia na szydełku i na drutach. Wybierając nasze kolorowe motki, stawiasz na najwyższą jakość, oryginalność, profesjonalizm obsługi i atrakcyjne ceny. Dodatkowo masz możliwość skomponowania samodzielnie motka w Twoich kolorach czy dokupienia moteczka w 1 kolorze. Zapraszamy na zakupy! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium