Pobieranie wzorów

0
Pobieranie wzorów

Zamówiłaś wzór, zapłaciłaś i ... co dalej?

Zajrzyj do skrzynki @ i znajdź wiadomość ze sklepu sowikoj.pl o tytule: Potwierdzenie udostępnienia plików do pobrania.

                                 Wiadomość z inf.o pobraniu pliku

W tej wiadomości znajdziesz link do pobrania wzoru. Po kliknięciu na link (niebieski pasek na zdjęciu wyżej) wzór zapisze się automatycznie w miejscu, w którym zwykle zapisujesz swoje pliki. Najczęściej jest to katalog o nazwie POBRANE. Niekiedy - u osób z innymi ustawieniami może to być miejsce gdzie ostatnio zapisywaliśmy pliki.

Jeśli link jest przełamany - w niektórych przeglądarkach trzeba go w całości skopiować do paska swojej przeglądarki. Po kliknięciu ENTER - plik zapisze się automatycznie. U wielu osób będzie to dodatkowo widoczne na dolnym pasku zadań :)

Osoby, które mają konto klienta w sklepie po zalogowaniu do sklepu i wejściu w zamówienie z wzorem,  mogą dodatkowo trzykrotnie pobrać zamówiony wzór - w okresie 12 dni od daty opłacenia zmówienia.

W przypadku gdy linki do plików w wiadomości są nieaktywne - przełącz widok wiadomości na html. Linki po kliknięciu pobiorą się automatycznie

Często piszecie o ponowne przesłanie wzoru - ale pamiętajcie - ja nie zawsze mam komputer pod ręką z plikiem. Czasem odpowiadam na Wasze @ z telefonu. Zatem - aby nie czekać ( no bo już by się kawałek chusty czy bluzki zrobił ;) ) poszukajcie wiadomości i zapiszcie plik w swoim ulubionym miejscu i ... miłego dziergania! Pozdrawiam i jak zawsze zapraszam do chwalenia się swoimi pracami w naszej grupie firmowej na FB Przyjaciele sowikoj 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium