Letnie stoisko firmowe w Pobierowie

0
Letnie stoisko firmowe w Pobierowie

Jak co roku - tak i w tym roku nie może zabraknąć nas w Pobierowie. Nieco później niż zwykle - z uwagi na coronawirusa - ale jednak będziemy!

Od dnia 11.06 (Boże Ciało) do około 10.09.2020 zapraszamy na letnie stoisko firmy w Pobierowie przy ulicy Grunwaldzkiej 29.

Tak wyglądało stoisko 2 lata temu!  Tak było 2 lata temu!

Godziny otwarcia - czerwiec i lipiec - 10.00 - 19.00, a lipiec i sierpień w godzinach 10.00 - 20.30/21.00.

W związku z powyższym mogą wystąpić opóźnienia w realizacji zamówień i braki w asortymencie z uwagi na równoległą sprzedaż w sklepie i na stoisku. Liczę na Waszą wyrozumiałość! Pamiętajcie - ewentualne zwroty  w tym czasie - na stoisko  - a najlepiej pisać lub dzwonić - wyślę namiary adresowe.

W szczycie sezonu mam ograniczone możliwości pakowania i nadawania paczek, a kurierzy są tak zawaleni paczkami, że bywa iż paczki są odbierane po godzinie 18 i tym samym nie docierają na dzień następny, a dopiero po dwóch trzech dniach od nadania. Ale cały czas pozostaję z Wami w kontakcie - tyle, ze realizacja przesyłek ciut się wydłuża. 

Za  ewentualne utrudnienia - serdecznie przepraszam! Będę się starać na MAAAXA! A do Pobierowa zapraszamy między innymi dla Takich widoków!

Zapraszamy do Pobierowa - min.dla takich widoków!

 

 Liczę, że do rychłego zobaczenia!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium