Z uwagi na chwilowy brak przędzy merino w kolorze PETROL - motki z tym kolorem zostały wyłączone, ale powrócą!

instagram logo
facebook logo

Wersje językowe

Szklane zawieszki

0
Szklane zawieszki

Lubimy nasze domy i ogrody. Czasem chcemy dodać im trochę światła i koloru. W tym celu nie musimy szukać kolejnych źródeł światła, a wystarczy że na oknie czy na werandzie zawiesimy kilka szklanych kolorowych elementów dekoracyjnych. Szklane ozdoby - szczególnie zrobione ręcznie w małej manufakturze bywają cudownie kolorowe. Są to zwykle wyroby niepowtarzalne, o oryginalnych kolorach. Drobna sztuka codziennego użytku.

Mogą to być witraże, anioły witrażowe które lubimy dawać naszym bliskim jako swoistych opiekunów, bo wierzymy, ze nasze dobre intencje strzegą i chronią naszych bliskich. Świetnie będą wyglądały także małe szklane figurki wiszące na żyłkach blisko źródeł światła. Te niewielkie, ale bardzo kolorowe elementy ciekawie załamują światło dodając świetlne refleksy w całym pomieszczeniu. Dzięki temu nasze kolory tańczą i ożywiają pokój czy ogrodową werandę. 

Szklane ozdoby

Jednak pozostaje pytanie na ile są trwałe. Otóż figurki szklane jak na przykład listki czy kotki są wykonane ze szkła hartowanego. Jest to szkło topione w wysokich temperaturach w piecu, a niejednokrotnie barwne wzory wymagają kolejnego i jeszcze ponownego wypału, co skutkuje wzmocnieniem szkła. Zatem bez obaw wieszajcie nasze listki czy ptaszki szklane w swoich ogrodach i przysyłajcie nam zdjęcia - jak pięknie wyglądają Wasze ogrody. Chętnie zamieszczę tu Wasze zdjęcia.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium